Републичко такмичење из рачуноводства

16.04.2021., у Другој економској школи у Београду, одржано је Републичко такмичење из рачуноводства. Нашу школу је представљала победница школског такмичења из рачуноводства, ученица 4-1, смер финансијски администратор, Емилија Хома са ментором, професорицом Иваном Којић.

Ученица Емилија Хома је освојила прво место на Републичком такмичењу из рачуноводства и овом приликом похваљујемо њено изузетно знање из овог предмета и залагање у припреми за такмичење.

Ученица је освојила вредне новчане награде и књиге, као и диплому.

Захваљујемо се Градској управи Кикинда на финансијској подршци за одлазак на ово такмичење и Пореској канцеларији „Пипер“, која је, као и ранијих година, финансијски наградила ученика Школе, који се највише истиче у предмету рачуноводство.

Овом победом на Републичком такмичењу, Школа је добила улогу организатора Републичког такмичења из рачуноводства у наредној школској години.

Фото 1, Фото 2, Фото 3, Фото 4, Фото 5, Фото 6, Фото 7, Фото 8