Ванредни ученици - распоред испита

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУЛИНАРСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА -други разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Букуров Тамара 1. Хемија 18.12.2018. у 13:00
2. Историја 19.12.2018. у 13:10

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА – трећи разред)

Презиме и име

Кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Стојковић Немања 1. Психологија у туризму и угоститељству 17.12.2018. у 15:00
2. Основе услуживања 19.12.2018. у 15:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА -први разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Перовић Јована 1. Екологија 18.12.2018. у 11:30
2. Пословна економија 19.12.2018. у 16:30
1. Вученовић Александар 1. Основи економије 19.12.2018. у 16:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТЕХНИЧАР ОБЕЗБЕЂЕЊА (први разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Грујић Давид 1. Музичка култура 20.12.2018. у 14:00

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА -четврти разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Ђерман Наташа

1. Рачуноводство (писмени)

Рачуноводство (усмени)

18.12.2018. у 16:30

24.12.2018. у 10:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА - четврти разред)

Презиме и име

Кандидата

Назив испита Датум и време полагања

1. Штетин Весна

2. Бицановић Весна

1. Рачуноводство (писмени)

Рачуноводство (усмени)

18.12.2018. у 16:30

24.12.2018. у 10:30

2. Пословна Информатика 19.12.2018. у 17:30
1. Арсин Душица

1. Математика (писмени)

Математика (усмени)

17.12.2018. у 16:30

21.12.2018. у 16:00

2. Рачуноводство (писмени)

Рачуноводство (усмени)

18.12.2018. у 16:30

24.12.2018. у 10:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВАЦ (трећи разред)

Презиме и име

Кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Савић Виолета 1. Предузетништво 21.12.2018. у 16:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР (први разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Петер Нора 1. Географија 20.12.2018. у 16:30

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУЛИНАРСКИ ТЕХНИЧАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА -други разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања

1.Бранислава Кузманов

2. Бранислава Зарић

1. Куварство са практичном наставом 17.12.2018. у 17:30
2. Економика и организација предузеће 18.12.2018. у 15:40

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА -други разред)

Презиме и име

кандидата

Назив испита Датум и време полагања
1. Станкић Александра 1. Историја 19.12.2018. у 13:10