Такмичење из основа економије

Такмичење из основа економијеТакмичење из основа економије

У Економско-трговинској школи 11.03.2013. одржало се Школско такмичење из основа економије. Тест је обухватио 30 питања. Наташа Милошев, ученица 4.1 успешно је решила тест па је тако била једини представник Економско-трговинске школе из Кикинде на Републичком такмичењу одржаном у Крушевцу. Републичко такмичење из основа економије одржано је од 23.03.2013. до 24.03.2013. године у Крушевцу.

На овом такмичењу учествовало је 47 економских школа из Србије. Такмичење је одржано у  Економској школи, у Крушевцу, а тест из основа економије је трајао од 15:00 до 17:00 часова. Освојили смо 40 бодова од максималних 54. Наредног дана, док смо чекали резултате теста, домаћини су нам показали свој град и његове знаменитости. Обишли смо Општину, цркву, манастир и прошетали смо њиховим тргом.

Са овог такмичења носим лепе успомене а упознала сам и нове пријатеље са којима ћу остати у контакту. За ово такмичење припремала ме је и водила у Крушевац Наташа Крстић, професорица основа економије.

Текст написала Наташа Милошев, 4.1