Књижевно вече

Књижевно вечеКњижевно вече

19.12.2012. године

Песник Никола Васић Тополовочки говорио је по други пут своје стихове у ЕТШ. Међутим, ово књижевно вече, одржано на Никољдан, било је другачије од претходног. Као гости Николе Васића биле су присутне песникиње Зорица Марков и Снежана Томин, Војо Костић, који је звуцима гитаре употпунио атмосферу и пет ученица ЕТШ које су говориле песме Тополовачког - Мина Чичулић и Ана Мудринић из 4.4, Сашка Миросављев из 2.2, Дијана Бабић из 4.1 и Јелена Калембер из 3.2 разреда.

Гост изненађења био је Божидар Бачкуљин, песник, који је говорио једну своју песму посвећену Војводини.

Књижевно вече посетили су Милица Стеванов, професорица руског језика и грађанског васпитања, Дубравка Варађанин, професорица економске групе предмета, Душица Јованов, професорица српског језика и књижевности и Бранко Попћирић, медијатекар Школе, који је фотографисао догађај.

Књижевно вече одржано је у новој медијатеци Школе, а организовале су га Данијела Мандић, професорица српског језика и књижевности и Емилија Јанков, библиотекарка ЕТШ у сарадњи са Љубицом Колунџић, Душицом Јованов и Јеленом Петровић, професорицама српског језика и књижевности.

• a0
  • a1