Ивор државни првак у стоном тенису

Ивор државни првак у стоном тенисуИвор државни првак у стоном тенису

У организацији Савеза за школски спорт и омладинско васпитање Србије, 22. новембра 2012. године у Кикинди одржано је Републичко такмичење у стоном тенису, у Спортском центру Језеро.

На такмичењу је учествовала мушка и женска екипа Економско-трговинске школе из Кикинде. Мушка екипа у саставу: Ивор Катић 2.1, Никола Секулић 2.1 и Марко Срдић 2.1 је у конкуренцији од 32 екипе у првом колу изгубила од Економско-трговинске школе из Шапца са 2:1, док је женска екипа у саставу: Јасмина Вујин 2.1, Теодора Адамовић 4.5 и Марија Фиреди 4.4  у конкуренцији 32 екипе у четвртини финала изгубила од екипе Гимназије „Доситеј Обрадовић“ из Бачке Паланке, такође са 2:1 и тако заузела 6. место.

У појединачној конкуренцији од 32 такмичара наступао је Ивор Катић који је освојио прво место победивши у финалу Николу Грбића из вршачке Гимназије са 2:0 у сетовима и тако постао државни првак за ову школску годину.

Екипу је водио Васа Микалачки, професор физичког васпитања.