Предузетнички "Baby-Boom" - Ноћ истраживача

1Пројекат: Предузетнички „Baby-Boom“

Путопис: Ноћ истраживача 2012. – 28. септембар, Зрењанин

После успешног тестирања у бироу наше школе (модул А), са пуно ентузијазма упутули смо се у Зрењанин на манифестацију „Ноћ истраживача“ коју је у Културном центру организовала Висока техничка школа струковних студија.

Манифестација је посетиоцима понудила активности образовног и забавног карактера које су употпуниле њихова знања. Тим предузетника из Економско-трговинске школе се потрудио да представи едукативни програм Entrepreneurial „Baby-Boom“.

Након свечаног отварања, у амфитеатру су се одржала квиз такмичења средњих и основних школа. Наш циљ је био да јавности на најбољи могући начин презентујемо оно што радимо у оквиру пројекта. Посетиоцима смо путем пробних демо тестова који се покрећу путем интернета, представили јединствену чар предузетништва. Такве тестове раде и ученици наше школе који учествују у пројекту. За положене тестове (модули А, Б и Ц) се добија сертификат који је признат у многим земљама, а нуди низ предности попут веће слободе у избору каријере и боље могућности за запослење. Сматрам да је овакав вид представљања школе и самог пројекта изузетан за стицање новог искуства и склапања пријатељства са вршњацима из суседних градова.

Тим предузетника чине:

Наташа Милошев IV-1