Републичко такмичење из трговинског пословања са практичном наставом

Републичко такмичење из трговинског пословања са практичном наставомРепубличко такмичење из трговинског пословања са практичном наставом

У нашој школи у Кикинди 15. и 16. априла 2016. године  одржало се Републичко такмичење из трговинског пословања са практичном наставом. Наша школа је други пут учествовала на том такмичењу, а први пут била домаћин. Школу су представљале ученице Александра Милошев и Јасмина Салкић из IIIодељења - трговци, ментори ученица су професорице Ружица Глушица и Славица Богосав. Учествовало је 17 ученика из 9 школа – трговаца и трговинских техничара из Србије (Пожаревац, Лесковац, Грделица, Крагујевац, Кикинда, Београд, Српска Црња, Шабац, Сомбор). Такмичење је било из теоријског и практичног дела. Прво место заузела је Економско – трговинска школа из Пожаревца а наша школа је заузела пето место.

Ружица  Глушица, професор

• slika-a1