Кикиндски колачари и посластичари

Кикиндски колачари и посластичариКикиндски колачари и посластичари

У четвртак 26.2.2015. у Економско-трговинској школи књижевница Марија Танацков одржала је предавање под називом "Кикиндски колачари и посластичари". Овом темом ауторка се бави дужи временски период, и оно што је представила присутним професорима и ученицима јесте одломак књиге коју тек треба да објави.

Предавању су присуствовали ученици 35, 42, 43 одељења, професори Љубица Колунџић, Јасна Грбић, Катица Рајков, Славица Богосав, Емилија Јанков, Бранко Попоћирић, Жељка Миличић, Јелена Петровић и директор Томислав Бартолић. Гости наше школе били су и представници локалних медија, који су направили пригодне прилоге о овом догађају. Пошто је ово друго гостовање госпође Танацков, сложили смо се да и у будућим периодима треба наставити културну сарадњу. Организатор књижевне вечери био је Тим за културне активности.

• a1
  • a2