Републичко такмичење у стоном тенису

Стони тенис - Ивор Катић освојио 1. местоРепубличко такмичење у стоном тенису

Ивор Катић - освојено 1. место

На Pепубличком такмичењу у стоном тенису за средње школе, одржаног 19.11.2014. у Трстенику учествовао је и ученик наше школе Ивор Катић, који је у појединачној конкуренцији од 32 учесника заузео 1. место и тако по други пут постао републички победник. Ивор  је у првом колу шеснaестине финала победио Живојина Јовановићa из Пољопривредне школе, из Ваљева са 2:1 у сетовима, затим је у другом колу осмине финала победио Милана Манојловићa из Економско-трговинске школе, из Шабца са 2:0 у сетовима. У трећем колу четвртине финала победио је Милана Јовановића из Гимназије, из Лесковаца са 2:0 у сетовима. У четвртом колу, у полуфиналу победио је Никшу Мартиновића из ЕСШ „Боса Милићевић“, из Суботице такође са 2:0 у сетовима, а у петом колу, у финалу, савладао је Алексу Гацева из Гимназије „9. мај“, из Ниша у врло драматичном мечу са 2:1 у сетовима.

Поносимо се што у Школи имамо ученика као што је Ивор и од срца му честитамо.

• a1
  • a3