Републичко такмичење у рукомету 2013.

Републичко такмичење у рукомету - ЕТШ КикиндаРепубличко такмичење у рукомету

Републичко такмичење ученика средњих школа у рукомету за ученице одржано је у Кикинди од 29.11.2013. до 30.11.2013. године. Екипа Економско-трговинске школе освојила је друго место.

- Јана Петров, 2.2

Директор и сви запослени у Економско-трговинској школи честитали су ученицама на постигнутом успеху и пожелели им много успеха у даљем школовању, али и на спортском плану.

Веома ми је жао што смо због 2 гола разлике изгубиле прилику да освојимо прво место на Републичком такмичењу и прилику да одемо у Турску да представљамо нашу школу на светском првенству.

Били смо фаворити на овом турниру због освојене прошлогодишње титуле на Републичком и сви су имали жељу да нас победе. Играли смо нерешено са екипом Београда, срећа овог пута није била на нашој страни. Надам се да ћемо следеће године освојити прво место.

Јелена Живков, 3.1

Наш град je учиниo све да турнир буде организован на највишем нивоу. Све екипе су дошле са жељом да победе и да се друже са осталим такмичарима. На самом почетку турнира постојали су фаворити – Економско-трговинска школа Кикинда и Спортска гимназија Београд. Ја сам чланица екипе Економско-трговинске школе Кикинда, прошлогодишњег првака Републичког такмичења. Ове године смо стигли до финала и освојили друго место. У финалу смо се састали са екипом Спортске гимназије Београд и са средњом стручном школом "Милош Црњански" из Кикинде.