Међуокружно такмичење у одбојци

ETS Kikinda - Medjunarodno takmicenje u odbojciМеђуокружно такмичење у одбојци

У Футогу, 27. новембра 2013. године, одржано  је Међуокружно такмичење у одбојци за девојчице. За екипу наше школе наступале су: Јована Торњи и Тамара Милић, III1, Јована Родић и Тања Лугоња, II4, Јелена Зивлак, II3, Jелена Родић, Милана Утржан и Јелена Гламочак, II1 и Ивана Милић, Снежана Петров и Јелена Цуњак из I1одељења.

На овом такмичењу екипа наше школе заузела је четврто место.

У полуфиналу наша школа играла је са Економском школом из Куле и поражена је са 2:0 у сетовима. У борби за треће место против екипе Економске школе из Суботице, наша екипа је повела са 1:0 у сетовима. Први сет се завршио резултатом 26:24. Међутим, Суботичанке су успеле да се врате у игру и на крају су тријумфовале са 2:1 у сетовима.

Ученице наше школе су задовољне оствареним резултатом надајући се да ће следеће године постићи бољи резултат.

Честитамо!