Коста Трифковић - Љубавно писмо

Школска драмска секција, на челу са професоркама Јеленом Петровић, Љубицом Колунџић и Душицом Јованов, припремила је комедију Косте Трифковића "Љубавно писмо" за Дан Економско-трговинске школе, 13.04.2013 у Мађарском дому "Еђшег".

Након сјајне премијере, директор Томислав Бартолић је предложио и другу изведбу у Кикиндском народном позоришту, 26.04.2013. Чланови драмске секције- Валентина Станаћев, Сара Зељковић, Јелена Иветић, Корнел Екреш, Дејан Бабић, Никола Грујић, Страхиња Пјевчевић и Марија Блажић (инсципијент) су на најквалитетнији начин, одличном глумом,  дочарали ову животну ситуацију коју обрађује ова комедија чија комика проистиче из тога што једно љубавно писмо случајно залута у један џеп где му није било место.

Директор школе је након друге изведбе приредио свечани пријем за ученике-глумце и професорке и наградио их за залагање.

Душица Јованов, професорка

• a1