Нека такмичење почне – бесплатна екскурзија!

Нека такмичење почне – БЕСПЛАТНА ЕКСКУРЗИЈА!

У оквиру спровођења и остваривања активности Развојног плана Школе, а са циљем смањеања неоправданог изостајања из Школе, обавеаштавамо ученике  да ће се у јуну месецу 2013. године организовати бесплатна једнодневна екскурзија до Суботице и Палића.

На ову екскурзију ићи ће ученици који намају неоправданих изостанака, као и одељење које буде имало најмање ноправданих изостанака у школи по ученику.

Како ствари стоје тренутно?

На полугодишту је било 19 ученика без неоправданих изостанака, а на трећем кварталу неколико одељења се истицало по малом броју неоправданих изостанака. То су следећа одељења:

Oдељења

Просек неоправданих изостанака по ученику

2,03

2,19

2,48

2,54

2,54

Чак и ако сте имали неоправдане изостанке, а налазите се у неком одељењу са малим бројем неоправданих изостанака, имате шансу. С обзиром да до краја наставе има још више од месец дана за матуранте и два месеца за оне који то нису, позивамо вас да узмете активно учешће и својим понашањем допринесете победи свог одељења.

У Кикинди,

19.04.2013.                                                                                     Ваша Школа