Шаховски турнир

Поводом Дана школе 32 ученика наше Школе учествовала су на шаховском турниру. У финалу су играли Предраг Латиновић ученик 3.3 и Слободан Кошничар ученик 4.1 одељења. Победник турнира је Слободан Кошничар.

Слободан је испричао да је озбиљно почео да игра шах у овој Школи. Једном приликом је друг из разреда донео шаховску гарнитуру. Слободан је тада, иако скромног шаховског знања, победио и пожелео да освоји бар један турнир у овој Школи. Жеља му се остварила, постао је шампион на турниру организованом поводом Дана школе 2012/2013. године.

Директор је финалистима Предрагу Латиновићу 3.3 и Слободану Кошничару 4.1 честитао и уручио похвалнице. Све учеснике турнира похваљујем, посебно честитам Слободану Кошничару 4.1 победнику турнира.

Професор Зорка Исаков

• a1