Шта знаш о здрављу

Шта знаш о здрављуШта знаш о здрављу

Општинско квиз такмичење “Шта знаш о здрављу” одржано је 07. 04. 2016. године у просторијама Црвеног крста Кикинда. За учешће у квизу су се пријавили ученици средњe школe „Милош Црњански“ и Економско-трговинска школе. У категорији омладине је учествовало 6 ученика чије одговоре је оцењивао жири у саставу Др Весна Томин, Др Драгана Грујић, Др Ана Ђурин и Др Александра Крстић. На такмичењу је учествовало 5 ученица наше Школе из одељења I1. То су Ђенић Милица, Ердељан Јована, Сремчев Ивана, Ковачевић Драгана и Бодирожа Ивана.

Ученица Ђенић Милицаје освојилапрво место, а Бодирожа Ивана треће. Ученица Ђенић Милица ће учествовати на покрајинској смотри „Шта знаш о здрављу” која ће бити одржана 15.04.2015. године у амфитеатру спортско пословног центра Војводине „Спенс“ у Новом Саду.

Такмичење је протекло у пријатној атмосфери, а циљ такмичења је промоција здравих стилова живота и организује се поводом обележавања Светског дана здравља.

• SAM_5179
  • SAM_5277