Извештај са школског такмичења из рачуноводства

n20161221 163836Право учешћа на школском такмичењу из рачуноводства имају ученици четврте године смера економски техничар и смера финансијски администратор.

Школске 2016/2017. године за школско такмичење из рачуноводства пријавиле су се четири ученице: Јелена Мишкељин , ученица 41 одељења- смер економски техничар, и Даилов Јасмина, Канчар Анастазиа и Касаловић Невена, ученице 42 одељења- смер финансијски администратор.

Изузетно знање показале су ученице Канчар Анастазиа и Касаловић Невена, које похваљујемо, а, након финалног такмичења, које је одржано 25.01.2017. године, победила је ученица Невена Касаловић, која се овом победом пласирала на Републичко такмичење из рачуноводства, које ће се одржати у Горњем Милановцу 22. априла 2017. године.

Предметни професори

Зора Гавранчић и Ивана Којић