Ученици који су похваљени на полугодишту

На крају 1. полугодишта похваљено је 145 ученика, за одличан успех (5,00), за редовно похађање наставе (без изостанака), за похађање наставе без неоправданих изостанака, за учешће на републичким такмичењима и освојено 1. место на републичком такмичењу.

 

Списак похваљених ученика је следећи:  

Р. Бр. Име и презиме ученика који се похваљује одељење Успех 5.00 Уопште без изостанака Без  неоправданих изостанака Други разлози
1 Будач Ивана 11 Х   Х  
2 Родић Јована 11 Х      
3 Јованић Ана 11   Х Х  
4 Рац Сабо Марија 11   Х Х  
5 Бајкин Небојша 11     Х  
6 Бањац Жељана 11     Х  
7 Жеравица Милан 11     Х  
8 Јелача Милица 11     Х  
9 Катић Флора 11     Х  
10 Киш Александра 11     Х  
11 Радак Мартина 11     Х  
12 Миланков Ђорђе 12   Х Х  
13 Барбер Дражен 12     Х  
14 Баркоци Леон 12     Х  
15 Влаховић Теодора 12     Х  
16 Војиновић Јована 12     Х  
17 Вученовић Јована 12     Х  
18 Ђуричин Александра 12     Х  
19 Ердељан Теодора 12     Х  
20 Зималетин Тамара 12     Х  
21 Лаковић Срђан 12     Х  
22 Мирков Маја 12     Х  
23 Олах Јована 12     Х  
24 Оштрић Огњен 12     Х  
25 Пајић Драган 12     Х  
26 Парабуцки Дејана 12     Х  
27 Салкаи Јелена 12     Х  
28 Анђелић Милан 13     Х  
29 Илијин Гордана 13     Х  
30 Остојић Милан 13     Х  
31 Путник Ивана 13     Х  
32 Радаковић Немања 13     Х  
33 Симић Кристина 13     Х  
34 Шебек Ања 13     Х  
35 Куцуровски Анастазија 14   Х Х  
36 Бабичић Јована 14     Х  
37 Карановић Марина 14     Х  
38 Милић Немања 14     Х  
39 Радин Маша 14     Х  
40 Такачев Хелена 14     Х  
41 Татомир Олгица 14     Х  
42 Вокић Босиљка 14     Х  
43 Голушин Марио 15     Х  
44 Чикош Дијана 15     Х  
45 Печи Анита 15     Х  
46 Такић Јелена 15     Х  
47 Мишкељин Јелена 21 Х Х Х  
48 Цуњак Јелена 21 Х      
49 Бањац Јована 21     Х  
50 Влаовић Снежана 21     Х  
51 Лисица Ђорђе 21     Х  
52 Мирков МИлан 21     Х  
53 Спасић Слободан 21     Х  
54 Томин Жељана 21     Х  
55 Аћамовић Дијана 22     X  
56 Грбић Наталија 22     X  
57 Даилов Јасмина 22     X  
58 Драгић Сузана 22     X  
59 Јаначковић Теодора 22     X  
60 Канчар Анастазија 22     X  
61 Куцoровски Рената 22   Х X  
62 Маљугић Мирослав 22     X  
63 Мартон Изабела 22     X  
64 Раца Алекса 22     X  
65 Тинтор Немања 22     X  
66 Толмачев Ненад 22     X  
67 Томић Марко 22     X  
68 Ћирић Данијела 22     X  
69 Ћирић Јована 22     X  
70 Халаи Никола 22     X  
71 Шошић Катарина 22     X  
72 Ђурђев Ивана 23     X  
73 Ибрајтер Борис 23     X  
74 Јовичин Алекса 23     X  
75 Мишков Душко 23     X  
76 Сарић Неда 23     X  
77 Ћорлука Милица 24   Х Х  
78 Антин  Јована 24     Х  
79 Барна Кристина 24     Х  
80 Бројчин Мирјана 24     Х  
81 Коцкар Јована 24     Х  
82 Лерик Александра 24     Х  
83 Недељков Наташа 24     Х  
84 Рељин Маријана 24     Х  
85 Митровић Сабрина 25 Х      
86 Аћић Јелена 25   Х Х  
87 Дудић Јована 25     Х  
88 Лукић Јована 25     Х  
89 Радин Стефан 25     Х  
90 Салкић Јасмина 25     Х  
91 Ђукић Светлана 31 Х      
92 Иличин Ивана 31 Х   Х  
93 Јарић Ана 31 Х      
94 Киш Андреа 31 Х   Х  
95 Родић Јелена 31 Х   Х  
96 Агбаба Јелена 31     Х  
97 Гламочак Јелена 31     Х  
98 Дракулић Наташа 31     Х  
99 Еређин  Маријана 31     Х  
100 Крчмар Зорана 31     Х  
101 Недељков Теодора 31   Х Х  
102 Шћепан  Рудан 31     Х  
103 Тарич Марија 31     Х  
104 Ћирић Невенка 31     Х  
105 Урошев Вања 31     Х  
106 Утржен Милена 31     Х  
107 Јон Милица 32 Х   Х  
108 Кендереши Александар 32 Х   Х  
109 Попов Јелена 32 Х      
110 Габор Синтиа 32     Х  
111 Мирков Марија 32     Х  
112 Надлачки Милица 32     Х  
113 Попов Бојана 32     Х  
114 Богдановић Ивана 32     Х  
115 Белош Бранислава 33     Х  
116 Коварек Анита 33     Х  
117 Сивчев Никола 33     Х  
118 Станковић Кристина 33     Х  
119 Михаљфи Теодора 34 Х   Х  
120 Криштоф Силвиа 34   Х Х  
121 Дракулић Кристина 34     Х Учешће на Републичком такмичењу у пливању
122 Лакић Невена 34     Х  
123 Колданов Верица 35   Х Х  
124 Давид Денис 35     Х  
125 Каракаш Милена 35     Х  
126 Булатовић Дуња 41 Х      
127 Вујин Јасмина 41 Х      
128 Пап Валентина 41   Х Х  
129 Средић Зорана 41   Х Х  
130 Живков Јелена 41     Х  
131 Катић Ивор 41     Х 1. место на Републичком такмичењу у стоном тенису - појединачно
132 Милиновић Владимир 41     Х  
133 Дражић Јована 42 Х      
134 Кепић Ранка 42 Х      
135 Малетин Инес 42 Х   Х  
136 Иветић Јово 42     Х  
137 Марки Роланд 42   Х Х  
138 Попесков Јована 42     Х  
139 Билбија Тања 43     Х  
140 Голић Верица 43   Х Х  
141 Ђорђевић Драгана 43     Х  
142 Сарић Сања 43     Х  
143 Грлић Кристина 43     Х  
144 Голушин Марко 44     Х  
145 Николин Ивана 44     Х