Списак похваљених ученика

Списак  похваљених ученика

за одличан успех 5,00 и однос према настави

на првом полугодишту школске 2013/2014 године

(из Извештаја о анализи успеха и владања од 29.01.2014.)

Р. Бр. Име и презиме ученика који се похваљује Oдељење Успех 5.00 Без иједног изостанка Без  неоправданих изостанака Други разлози
1 Мишкељин Јелена 11   Х    
2 Спасић Слободан 11   Х    
3 Влаовић Снежана 11     X  
4 Грујић Тамара 11     X  
5 Жеравица Јелена 11     X  
6 Касап Ивана 11     X  
7 Кнежевић Николина 11     X  
8 Ковачић Кристина 11     X  
9 Лукач Дуња 11     X  
10 Милић Ивана 11     X 4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
11 Продановић Мила 11     X  
12 Симеуновић Милана 11     X  
13 Томин Жељана 11     X  
14 Цуњак Јелена 11     X 4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
15 Шорак Јелена 11     X  
16 Петров Снежана 11       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
17 Аћамовић Дијана 12     X  
18 Грбић Наталија 12     X  
19 Даилов Јасмина 12     X  
20 Драгић Сузана 12     X  
21 Зрнић Жељко 12     X  
22 Јаначковић Теодора 12     X  
23 Канчар Анастазија 12     X  
24 Караџин Ивана 12     X  
25 Касаловић Невена 12     X  
26 Коврлија Марија 12     X  
27 Куцoровски Рената 12     X  
28 Летонаи Беата 12   Х    
29 Лолић Оливера 12     X  
30 Маљугић Мирослав 12     X  
31 Мирков Јелена 12     X  
32 Мишковић Зорана 12     X  
33 Раца Алекса 12     X  
34 Рофа Милан 12     X  
35 Савин Ана 12     X  
36 Тинтор Немања 12     X  
37 Толмачев Ненад 12     X  
38 Томић Марко 12     X  
39 Ћирић Данијела 12   Х    
40 Ћирић Јована 12     X 2. место на Републичком такмичењу из рукомета
41 Француски Слободан 12     X  
42 Халаи Никола 12     X  
43 Шкорић Нада 12     X  
44 Шошић Катарина 12     X  
45 Беодрански Ксенија 12     X 2. место на Републичком такмичењу из рукомета
46 Мартон Изабела 12   Х    
47 Ач Ружица 13     X  
48 Галић Никола 13     X  
49 Докман Бранислав 13     X 1.место на турниру у стоном тенису
50 Ибрајтер Борис 13     X  
51 Јагодин Сава 13     X  
52 Јовичин Алекса 13     X  
53 Мајсторовић Давид 13     X  
54 Пашић Милан 13     X  
55 Попадић Снежана 13     X  
56 Сарић Неда 13     X  
57 Табаковић Ален 13     X  
58 Терзин Сретен 13     X  
59 Ћорић Јована 13     X  
60 Грађин Гордана 13       2. место на Републичком такмичењу из рукомета
61 Антин  Јована 14     X 2. место на Републичком такмичењу из рукомета
62 Барна Кристина 14     X  
63 Бербаков Јована 14     X 2. место на Републичком такмичењу из рукомета
64 Берковић Луна 14   Х    
65 Боснић Милош 14     X  
66 Бројчин Мирјана 14     X  
67 Коцкар Јована 14     X  
68 Лерик Александра 14     X  
69 Недељков Наташа 14     X  
70 Попов Александар 14     X  
71 Ракић Јована 14     X  
72 Рељин Маријана 14     X  
73 Ружић Александра 14     X  
74 Ћорлука Милица 14     X  
75 Штеванов Душан 14     X  
76 Аћић Јелена 15     X  
77 Дудић Јована 15     X  
78 Лукић Јована 15   Х    
79 Милошев Александра 15     X  
80 Митровић Сабрина 15     X  
81 Радин Стефан 15     X  
82 Салкић Јасмина 15   Х    
83 Толмачев Игор 15     X  
84 Киш Андреа 21 Х   Х  
85 Родић Јелена 21 Х   Х 4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
86 Маријана Еређин 21   Х    
87 Теодора Недељков 21   Х    
88 Дракулић Наташа 21     Х  
89 Ђукић Светлана 21     Х  
90 Иличин Ивана 21     Х  
91 Рудан Шћепан 21     Х  
92 Тарич Марија 21     Х  
93 Урошев Вања 21     Х  
94 Агбаба Јелена 21       2. место на Републичком такмичењу из рукомета
95 Вукајловић Александра 21       2. место на Републичком такмичењу из рукомета
96 Гламочак Јелена 21       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
97 Утржен Милена 21       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
98 Јон Милица 22 Х   Х  
99 Попов Јелена 22 Х      
100 Јакшић Јелена 22   Х    
101 Габор Синтиа 22     Х  
102 Глишић Хелена 22     Х  
103 Кендереши Александар 22     Х  
104 Кнежевић Александра 22     Х  
105 Мирков Марија 22     Х  
106 Попов Бојана 22     Х  
107 Попов Јована 22     Х  
108 Рајић Марија 22     Х  
109 Петров Јана 22       2. место на Републичком такмичењу из рукомета
110 Коварек Анита 23   Х   3. место на Републичком такмичењу у џудоу
111 Сивчев Никола 23     Х  
112 Станковић Кристина 23     Х  
113 Зивлак Јелена 23       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
114 Михаљфи Теодора 24 Х   Х  
115 Криштоф Силвиа 24   Х    
116 Дракулић Кристина 24     Х Учешће на Републичком такмичењу у пливању
117 Миланковић Ивана 24     Х  
118 Лугоња Тања 24       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
119 Родић Јована 24       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
120 Давид Денис 25   Х   Учешће на Данима лудаје и Данима сове
121 Варга Карољ 25   Х    
122 Колданов Верица 25     Х Учешће на Данима лудаје и Данима сове
123 Чорба Атила 25   Х    
124 Весков Валентина 25       Учешће на Данима лудаје и Данима сове
125 Сремчев Ружица 25       Учешће на Данима лудаје и Данима сове
126 Булатовић Дуња 31 Х      
127 Пап Валентина 31     Х  
128 Средић Зорана 31     Х  
129 Катић Ивор 31       1.место на Окружном такмичењу у стоном тенису - појединачно
130 Вујин Јасмина 31       3.место на Окружном такмичењу у стоном тенису – екипно
131 Торњи Јована 31       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
132 Милић Тамара 31       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
133 Живков Јелена 31       2. место на Републичком такмичењу из рукомета
134 Кепић Ранка 32 Х      
135 Малетин Инес 32 Х   Х  
136 Иветић Јово 32     Х  
137 Ковач Силвиа 32     Х  
138 Марки Роланд 32     Х  
139 Попесков Јована 32     Х  
140 Грлић Кристина 33 Х   Х 3.место на Окружном такмичењу у стоном тенису - појединачно
141 Јаконић Николија 33 Х      
142 Голић Верица 33   Х Х  
143 Драгана Ђорђевић 33     Х  
144 Сања Сарић 33   Х Х  
145 Левнајић Тијана 33     Х  
146 Грујић Никола 34       Учешће у драмској секцији
147 Пјевчевић Страхиња 34       Учешће у драмској секцији
148 Јаконић Јована 35       4. место на Међуокружном такмичењу у одбојци
149 Вајукић Андреа 41 Х      
150 Грбић Алиса 41 Х      
151 Јовчевски Кристина 41 Х      
152 Носков Татјана 41 Х      
153 Карачоњи Роберт 41   Х    
154 Бјелановић Давид 41     Х  
155 Рилке Марија 41     Х  
156 Симић Наташа 41     Х  
157 Елезовић Божо 41       1. место на Републичком такмичењу у џудоу
158 Будурин Саша 41       3. место на Републичком такмичењу у џудоу
159 Керкез Марко 42   Х Х  
160 Лакатош Александра 42   Х Х  
161 Марић Светлана 42   Х Х  
162 Томић Сара 42   Х Х  
163 Миладински Јована 42     Х Учешће и победа на школском квизу
164 Поповић Јелена 42     Х  
165 Радујко Невена 42     Х  
166 Шанта Ивана 42     Х  
167 Добранић Бранко 42       1.Место на школском такмичењу у стоном тенису
168 Цуцић Маријана 42       Учешће и победа на школском квизу
169 Вукашиновић Стефан 42       Учешће и победа на школском квизу
170 Марић Светлана 42       Учешће и победа на школском квизу
171 Блажић Марија 43 Х      
172 Латиновић Предраг 43 Х Х Х  
173 Валентина Станаћев 43 Х      
174 Кристина Шимон 43 Х Х Х  
175 Дејан Малиџа 43   Х Х 1.Место на јесењем шаховском турниру
176 Екреш Корнел 43     Х Учешће у драмској секцији
177 Прибиш Дуња 43     Х  
178 Станаћев Валентина 43     Х Учешће у драмској секцији
179 Варађанин Горан 43       1.место на новогодишњем шаховском турниру
180 Тамаш Ивана 44 Х   Х  
181 Трећаков Кристина 44 Х   Х  
182 Зељковић Сара 44     Х Учешће у драмској секцији
183 Шербеџија Милица 44     Х  
184 Бабић Дејан 44       Учешће у драмској секцији
185 Иветић Јелена 44       Учешће у драмској секцији
186 Влајнић Снежана 45     Х  
187 Вукојевић Ивана 45     Х  
188 Томић Дајана 45     Х  
189 Томић Далибор 45     Х  
  Укупно:   20 26 149 47