Такмичење у певању

Такмичење у певањуТакмичење у певању

Ученички парламент Економско-трговинске школе организовао је 16.05.2015. године такмичење певању у ком су учествовале ученице наше школе.

Свака такмичарка је имала право да отпева једну песму по свом избору, а након што су девојке отпевале песме, жири је имао петнаест минута да се међусобно консултује и оцени такмичарке оценама од један до пет. Учесница са највише бодова је награђена дипломом и улазницом у клуб "Pazzia", а дипломе су додељиване за прва три места.

Прво место и награду освојила је Јелена Салкаи, друго место је припало Јовани Којић, а треће место су поделиле Теодора Влаховић и Соња Сремац.
Гледаоце су забављали, а такмичаре представљали, водитељи програма Јово Иветић и Сашка Миросављев.

Ученице које су учествовале су:

* Анита Коварек
* Гордана Грађин
* Јелена Салкаи
* Јована Којић
* Соња Сремац
* Тања Лугоња
* Теодора Влаховић

Поштовани жири су чинили професори наше школе:

* Јасна Грбић
* Наташа Вучковац
* Соња Шимон
* Станислав Завишин

Захваљујем се коректној публици, жирију, учесницама и организаторима на доброј сарадњи, и надам се да ћемо, следеће године, поновити такмичење.

Извештај саставила:

Тања Лугоња, III4