НОВОГОДИШЊИ КВИЗ ЗНАЊА

Kviz znanjaНОВОГОДИШЊИ КВИЗ ЗНАЊА

Обавештавају се ученици Економско-трговинске школе да ће Ученички парламент 23.12.2014. године организовати новогодишњи квиз знања.

Новогодишњи квиз знања односи се на опште знање из економије, географије, историје, музике, филма, спорта и сл. Oдељењa могу пријавити по једну трочлану екипу која ће учествовати у квизу. Екипе се могу пријавити председнику парламента Николи Секулићу из IV1 до петка 19.12.2014. године. У пријави је потребно навести имена и презимена такмичара и одељење. У квизу учествује највише осам екипа.

Квиз знања се организује по 2. пут на крају првог полугодишта школске године, тако да идеја парламента сад већ постаје традиција којом се обележавају крај успешне календарске године и предстојећи новогодишњи празници.

Буди и ти члан једне од екипа и лепо се забави!