Републичко такмичење из трговинског пословања

Републичко такмичење из трговинског пословањаРепубличко такмичење из трговинског пословања са практичном наставом

У Средњој школи у Грделици 4. и 5. априла 2014. године одржало се Републичко такмичење из трговинског пословања са практичном наставом. Наша школа је први пут учествовала на том такмичењу, што је  велики успех.

Школу су представљале ученице Сања Пеналски и Драгана Малешев из IIIодељења - трговци, ментор ученица је професорица Ружица Глушица. Учествовало је 19 ученика из 9 школа – трговаца и трговинских техничара из Србије. Такмичење је било из теоријског и практичног дела. Професор Ружица Глушица је била мерач времена у комисији за практични део.

Видели смо и места Грделицу, Предејане где смо били смештени  у мотелу "Предејане" и Лесковац.

Ружица  Глушица, професор