Пројекат "Make it possible"

Make it possibleЕудкација у оквиру пројекта „Make it possible”

У петак, 22.02.2013. године, у новој медијатеци Економско-трговинске школе,  одржана је едукација о презентационим вештинама, организована у оквиру пројекта „Make it possible” који реализује студентска организација „AIESEC” из Новог Сада.

„Make it possible” је пројекат хуманитарно – едукативног карактера, реализован у средњим школама у Војводини, са циљем развоја и подизања свести о друштвеној одговорности ученика средњих школа. Пројекат се базира на три Миленијумска циља развоја: смањење сиромаштва и глади, основно образовање за све и промовисање родне равноправности.

Едукацију чији циљ је био развијање и унапређење презентационих вештина слушало је 18 ученика, а едукатори су били Ивана Животић и Јелена Ђокић. Након едукације, одржана је и дискусија о родној равноправности.

Аутор текста Јелена Ђокић