Концерт поводом Дана заљубљених

Како музичку групу "Инфлација" окупља љубав према музици, наши драги и талентовани чланови групе желели су да на овај посебан дан поделе ту љубав са својим професорима и другарима. У договору са својим колегама из гимназијског бенда, у уторак 14. фебруара 2017. године, у школској сали за физичко, организовано је дивно дружење за ученике обеју школа. У заједничком концерту могли смо чути разноврсне жанрове домаће и стране музике. Овај догађај засладили су ученици првог разреда наше школе, смер кувар и конобар, који су за ту прилику направили ситне колаче и служили их професорима и ученицима у публици. Заслужни за добро расположење из школске музичке групе "Инфлација" били су ученици: Александар Попов (гитара и хармоника), из одељења IV4, Огњен Оштрић (гитара), Јелена Салкаи (вокал), Теодора Влаховић (вокал), Јелена Голић (пратећи вокал), из одељења III2, Викторија Гомбош (вокал), из одељења I1.

DSCN9244   DSCN9243

DSCN9249   DSCN9266