Конференција о дуалном образовању

Конференција о дуалном образовањуКонференција о дуалном образовању

У  Регионалној привредној комори у Кикинди  01.03.2016. године,  одржана је конференција поводом Студије изводљивости увођења дуалног образовања у систем средњег стручног образовања у Србији.

Наша школа активно је учествовала у конференцији са припремљеном презентацијом. Представили смо како се у нашој школи реализује практична настава, који су проблеми са којим се сусрећемо на практичној настави а навели смо и предлог како да превазиђемо проблеме.

Скупу је присуствовала директорка Центра за едукацију Привредне коморе Србије Мирјана Ковачевић, менаџерка пројекта GIZ-a,  представник доо "Le Belier" и доо "Универекспорт" Нови Сад,  руководилац практичне наставе Предраг Вучић из Техничке школе  и професор економске групе предмета Зора Гавранчић.