Књига обавештења

(За Књигу обавештења бр.16 и сајт Школе)

1. 1.На републичком такмичењу из пливања, одржаном 05.12.2018. у Крагујевцу, нашу школу су представљали следећи ученици:

Душан Мрђа из 41 , у дисциплини 100м леђно, који је освојио 4. Место,

Ана Француски 21 , у дисциплини 100м прсно, која је освојила такође 4. место и

Милица Матијевић из 21, у дисциплини 100м краул, која је освојила 7. место.

Свим ученицима честитамо!

1. Обавештавамо матуранте да ће и ове године Факултет за економију и инжењерски менаџмент из Новог Сада, скраћено ФИМЕК, после 20.јануара организовати такмичење „ФИМЕК награђује знање традиционално“. Такмичење подразумева учешће екипе од три ученика који представљају школу, а питања су из општег знања и информисаности. На такмичењу учествују школе из Војводине, у једном дану такмичи се 5 школа, а првопласирана школа улази у други ниво такмичења. Детаљније о такмичењу и наградама које освајају победници, можете прочитати на сајту школе.

За сада се позивају само заинтересовани ученици-матуранти, да се пријаве код психолога. За случај више заинтересованих ученика, на нивоу школе ће се обавити предтакмичење а, троје ученика са највише поена, представљаће школу на овом такмичењу.

Учешћем на овом такмичењу ученици стичу искуство које ће им бити драгоцено приликом полагања пријемног испита.