Суботичка пешчара нас зове!

Позив на активност Суботичка пешчара нас зове!

Обавештавамо ученике да Тим за школски спорт планира занимљиву мини екскурзију за суботу, 1.април. Није априлска шала.

5615740 orig

Планирана дестинација, у првом делу дана, је Суботичка пешчара. То место до сада нисмо имали прилике да видимо. Уколико укуцате на Google Suboticka pescara слике, видећете фотографије предела изузетних одлика који је под заштитом Покрајинског секретаријата за заштиту природе.

Предвиђено је да у лаганој шетњи проведемо четири сата, полазећи из Келебијске шуме, поред Малог језера, преко вештачког брда Шиштак до Ловачког дома и бивше Титове куће.

У другом делу дана, предвиђено је слободно разгледање Суботице.

Полазак је предвиђан у суботу, 1.априла у 8 сати испред Школе у Улици војводе Путника бр 2, а повратак на исто место до 20 часова. Цена путовања је између 650 и 700 динара динара, у зависности од броја пријављених ученика. Сваки ученик за себе носи храну и пиће.

Заинтересовани ученици могу да се пријаве професорима Васи Микалачком и Наташи Вучковац или психологу Катици Рајков. Пред полазак Тим за школски спорт одржаће са пријављеним ученицима састанак на којем ће ученици добити потребна упутства како би им дан протекао што пријатније.

Пролеће се буди. Природа нас зове да јој дођемо у походе, а ми вас позивамо на незаборавно дружење.

Тим за школски спорт

У Кикинди, 14.03.2017.