Филтер
  • РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

    РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

    У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

     

    Испит Разред и одељење Место одржавања Датум и време Презиме и име ученика
    Писмени испит из српског језика

    41

    41

    42

    42

    43

    44

    44

    нова

    медијатека,

    информатички к.бр.1,

    информ. кабинет бр.2,

    трговачки кабинет,

    биро 3,

    биро 4

    01.06. 2018.

    од 17,00

    до 20.00

    Сви ученици наведених одељења
    Израда практичног рада: Банкарско пословање

    41

    трговачки кабинет

    04.06.2018.

    од 12.20

    до 15.20

    Величковић Данијела

    Галић Момчило

    Демировић Бранко

    Дражић Алекса

    Жеравица Милан

    Јелача Милица

    Јованић Ана

    Јурошевић Милица Лукић Дејан

    Петровић Лука

    Сабо Ненад

    Сарић Данило

    Станковић Наташа

    Турудија Сара

    Ћопков Ивана

    Израда практичног рада:

    Финансијско пословање у предузећу

    41

    трговачки кабинет

    04.06.2018.

    од 12.20

    до 15.20

    Бајкин Небојша
    Израда практичног рада: Статистичко обухватање производње и промета

    41

    медијатека

    04.06.2018.

    од 12.20

    до 15.20

    Бањац Жељана

    Будач Ивана

    Булић Ивана

    Бурић Јелена

    Гавранчић Ђорђе

    Катић Флора

    Киш Александра

    Мићин Дијана

    Радак Мартина

    Татомир Весна

    Родић Јована

    Ротаров Милана

    Рац Сабо Марија

    Матурски практични рад

    44

    Два информатичка кабинета

    први задатак

    04.06.2018.

     08.00 - 10,30

    Сви ученици по распореду који направе наставници
    Матурски практични рад

    44

    Два информатичка кабинета

    други задатак

    05.06.2018.

    08.00 - 9,30

    Сви ученици по распореду који направе наставници
    Конверзација на страном језику

    44

    Трговачки кабинет и медијатека Од 9,00 Сви ученици по распореду који направе наставници
    Матурски практични рад 43 Биро 3 и 4

    05.06.2018.

    од 08.00 до 11.00 часова

    Сви ученици по распореду који направе наставници
    Матурски практични рад

    42

    Два информатичка кабинета

    11.06.2018.

    Израда А компентенције

    од 08.00- 9.30

     пауза 15 минута

     Израда Б компентенције од 9.45- 12.15

    Сви ученици по распореду који направе наставници
    Изборни предмети
    Пословна економија 41 медијатека

    06.06.2018.

     у 14,00

    Бањац Жељана

    Будач Ивана

    Булић Ивана

    Гавранчић Ђорђе

    Катић Флора

    Киш Александра

     Мићин Дијана

    Родић Јована

    Татомир Весна

    Маркетинг 41 медијатека

    06.06.2018.

    у 14,00

    Бурић Јелена

    Радак Мартина

    Ротаров Милана

    Рац Сабо Марија

    Монетарна економија и банкарство 41 Трговачки кабинет

    08.06.2018.

    у 12,20

    Јелача Милица

    Јурошевић Милица

    Пословна економија 41 медијатека

    08.06.2018.

    у 10,45

    Бајкин Небојша

    Величковић Данијела

    Галић Момчило

    Демировић Бранко

    Дражић Алекса

    Жеравица Милан

     Лукић Дејан

    Петровић Лука

    Сабо Ненад

    Сарић Данило

    Станковић Наташа

    Турудија Сара

    Ћопков Ивана

    Математика 41 Кабинет за математику

    08.06.2018.

    у 8,50

    Јованић Ана
    Одбрана практичног рада
    Банкарско пословање 41 медијатека

    06.06.2018.

    од 8,00

    Величковић Данијела

    Галић Момчило

    Демировић Бранко

    Дражић Алекса

    Жеравица Милан

    Јелача Милица

    Јованић Ана

    Јурошевић Милица Лукић Дејан

    Петровић Лука

    Сабо Ненад

    Сарић Данило

    Станковић Наташа

    Турудија Сара

    Ћопков Ивана

    Финансијско пословање у предузећу 41 медијатека

    06.06.2018.

    од 8,00

    Бајкин Небојша
    Статистичко обухватање производње и промета 41 медијатека

    08.06.2018.

    од 12,20

    Бањац Жељана

    Будач Ивана

    Булић Ивана

    Бурић Јелена

    Гавранчић Ђорђе

    Катић Флора

    Киш Александра

    Мићин Дијана

    Радак Мартина

    Татомир Весна

    Родић Јована

    Ротаров Милана

    Рац Сабо Марија

    Тест за проверу стручно-теоријских знања
    Тест за проверу стручно теоријских знања 42 Учионица бр. 12

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 14.00

    Анушић Александар

    Баркоци Леон

    Барбер Дражен

    Влаховић Теодора

    Војиновић Јована

    Вученовић Јована

    Голић Јелена

    Ђуричин Александра

    Ердељан Теодора

    Зималетин Тамара

    Јаконић Јована

    Караџин Мартин

    Качавенда Јована

    Тест за проверу стручно теоријских знања 42 Учионица бр. 13

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 14.00

    Кебић Сања

    Кецман Тамара

    Лаковић Срђан

    Миланков Ђорђе

    Мирков Маја

    Мирковић Марјана

    Олах Јована

    Оштрић Огњен

    Пајић Драган

    Сабо Роберт

    Салкаи Јелена

    Узелац Дејана

    Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 24

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 14.00

    Анђелић Милан

    Баштованов Немања

    Бодо Стефан

    Божић Горан

    Босанчић Огњен

    Влаховић Вук

    Драгић Јока

    Живојинов Нина

    Ивановић Ивана

    Илијин Гордана

    Маљковић Емилија

    Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 26

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 14.00

    Никић Радован

    Остојић Милан

    Пекија Јелена

    Попов Милан

    Путник Ивана

    Радаковић Немања

    Раказов Милица

    Селак Немања

    Симић Кристина

    Талпаи Анита

    Шебек Ања

    Тест за проверу стручно теоријских знања 44 Учионица бр. 37

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 13.00

    Бабичић Јована

    Бајић Александра

    Балабан Милица

    Божин Лука

    Вокић Босиљка

    Гајић Тамара

    Карановић Марина

     Коман Давор

    Куцоровски Анастазија

    Милић Немања

    Милошев Маја

    Мишков Мирјана

    Новаковић Анђела

    Тест за проверу стручно теоријских знања 44 Учионица бр. 39

    07.06. 2018.

    од 11.00

    до 13.00

    Попаживанов Стефан

    Попов Кристина

    Протић Лидија

    Радин Маша

    Ракочевић Емилија

    Резнић Тијана

    Сувајџин Марија

    Такачев Хелена

    Татомир Олгица

    Тодоровић Тамара

    Божо Симона

    Шили Давид

     

    У Кикинди, 31.05.2018.

    Секретар Испитног одбора,

    Председник Испитног одбора

    Катица Рајков, психолог Школе

    Директор Школе,

    Томислав Бартолић, професор

     

  • РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА За ванредне ученике У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

    РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

    За ванредне ученике

    У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

    Испит Разред и одељење Место полагања Датум Списак ученика
    Писмени испит из српског језика ванредна ученица

    медијатека

    01.06. 2018.

    од 17.00

    до 20.00

    Аћић Јелена

    Израда практичног рада:

    Послови продаје у самоизбору

    ванредна ученица трговачки кабинет

    04.06.2018.

    од 12.20

    до 15.20

    Аћић Јелена
    Изборни предмет: Национална економија ванредна ученица медијатека

    06.06.2018.

    од 8,00

    Аћић Јелена
    Одбрана практичног рада ванредна ученица трговачки кабинет

    08.06. 2017.

    од 12.20

    Аћић Јелена

    У Кикинди, 31.05.2018.

    Секретар Испитног одбора,

    Председник Испитног одбора

    Катица Рајков, психолог Школе

    Директор Школе,

    Томислав Бартолић, професор

  • РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА За редовне ученике У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

    РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА

    За редовне ученике

    У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

             

    Испит Разред и одељење Место полагања Датум Списак ученика
    Израда практичног рада и усмена одбрана 34 Трговачки кабинет

    11.06.2018.

    од 8,00

    1. Беложански Јован

    2. Борјан Јована

    3. Вученовић Александар

    4. Гајин Тамара

    5. Гајин Александра

    6. Демић Олгица

    7. Јовин Ивана

    8. Милосав Зорица

    9. Мирков Дијана

    10. Нашко Наталија

    Израда практичног рада и усмена одбрана 34 Трговачки кабинет

    12.06.2018.

    од 8,00

    1. Павлов Снежана

    2. Перовић Јована

    3. Петровић Марина

    4. Продановић Ивана

    5. Сакал Антал

    6.Ћирић Маријана

    7. Хајнал Моника

    8. Цветков Анђела

    9. Шипош Кристинa

    У Кикинди, 31.05.2018.

    Секретар Испитног одбора,

    Председник Испитног одбора

    Катица Рајков, психолог Школе

    Директор Школе,

    Томислав Бартолић, професор

  • ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ одељење 42 ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР

    ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

    одељење 42 ФИНАНСИЈСКИ АДМИНИСТРАТОР

    Понедељак 04.06. 2018.год. - преподневна смена

    1. Рачуноводство 3. час

    2. Пословна економија 4. час

    3.Финансијско пословање 5. час

     

    Уторак 05.06.2018.год. – преподневна смена

    1.Финансијско-рачуноводствена обука 3. час, проф. Јасна Попов

    2. Рачуноводство 5. час

     

    Среда 06.06.2018.год. – преподневна смена

    1.Финансијско пословање 1. и 2. час

    2. Рачуноводство 3. час

    3.Финансијско-рачуноводствена обука 4. и 5. час, проф. Жељка Миличић

     

    Петак 08.06.2018.год. – преподневна смена

    1.Финансијско-рачуноводствена обука 3. и 4. час, проф. Жељка Миличић

    Кикинда, 30.05.2018.год.

    Предметни наставници

    Зора Гавранчић

    Јасна Попов

    Дубравка Варађанин

    Жељка Миличић

     

     

    ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

    одељење 41 ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

    Петак, 31.05.2018. – послеподневна смена

    1. Маркетинг у 15:40 у учионици 39

    2. Монетарна економија и банкарство 15:30 часова

    3. Статистика у 16:00 часова

     

    Уторак 05.06.2018.год. – преподневна смена

    1. Пословна економија 11:00 часова

    Предметни наставници

    Драган Голић

    Дубравка Варађанин

    Мирјана Секулин

    Јасна Попов

  • ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ одељење 43 КОМЕРЦИЈАЛИСТА ОГЛЕД

    ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

    одељење 43 КОМЕРЦИЈАЛИСТА ОГЛЕД

    Понедељак 04.06. 2018.год. - преподневна смена

    Обука у виртуелном предузећу 7. час – биро 3 и 4

    Кикинда, 30.05.2018.год. 

    Предметни наставници

    Жељка Миличић

    Станислав Завишин

  • План консултација за матурски испит Одељење 4/3 КОМЕРЦИЈАЛИСТА - оглед

     

    ПЛАН КОНСУЛТАЦИЈА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТ

    Одељење 4/3  КОМЕРЦИЈАЛИСТА - оглед

    понедељак, 04.06.2018.

    преподневна смена

    Трговинско пословање 5. час
    Спољнотрговинско пословање 6. час
    Пословне финансије 7. час

    среда, 06.06.2018.

    преподневна смена

    Трговинско пословање 2. час
    Спољнотрговинско пословање 3. час

    Кикинда, 29.05.2018.

    Предметни професори:

    Ружица Глушица

    Станислав Завишин

    Јасна Грбић

  • Консултације из матурског предмета статистике за ученике 41

    Консултације из матурског предмета статистике за ученике 4 1 ће се одржати у петак у 16 часова у матичној учионици.

    Предметни професор, јасна попов

  • Распоред консултација за одељење IV/4

    Распоред консултација за одељење IV/4 одржаће се дана:

    30.05.2018. и 01.06.2018.

    ПРЕДМЕТ: АГЕНЦИЈСКО И ХОТЕЛИЈЕРСКО ПОСЛОВАЊЕ

    Професор Време и место
    Наташа Вучковац У 13 часова – кабинет информатика 1
    Наташа Крстић У 13 часова – кабинет информатика 2

    У Кикинди, 28.05.2018.

    Професори:

    Наташа Вучковац

    Наташа Крстић

  • Такмичење из предузетништва у Темишвару

    20180517 100851photo icon

     

     

      

    Ученици наше школе, Јован Лисица, Александар Карановић и Дејан Бабић са својим ментором Тањом Радованов, учествовали су на Међународном такмичењу из предузетништва које је одржано у Средњој економској школи Цолегиул Натионал Ецономиц „Францесцо Саверио Нитти“ у Темишвару. Од четири категорије, ученици су освојили награде у три категорије. Прво место у категорији Најбољи продавац, друго место у представљању компаније и треће место у избору најбоље маскоте.

    У школској 2017/2018. у школи су радиле три ученичке компаније које су чинили 17 ученика. 

  • Извештај о посети успешног предузетника

    Ове школске године, гост на часу Предузетништва је био Синиша Пашић, власник хостела „Папарацо“ из Кикинде. Повод да то буде баш г. Пашић је чињеница да је хостел „Папарацо“ један од најуспешнијих у Кикинди, да траје већ више година и да је предавање намењено профилу туристички техничар чије компетенције гравитирају ка овој врсти делатности.

    Предавање је одржано у новој медијатеци Школе 10.5.2018., у одељењу 4.4 – туристички техничар, за време седмог часа. Такође су били присутни ученици 1.1, финансијски администратори.

    Гост је причао о свом животном путу, претходним пословима, хобију, интересовањима, мотивима који су га навели да се бави овом делатношћу, како се посао развијао, да ли је имао помоћ и од кога, о изазовима посла, о организацији хостела, услугама које се пружају, запосленим радницима, проблемима везаним за пословање,о пробоју на тржиште, конкуренцији и борби са њом, о лепим странама и проблемима који се јављају у предузетничком послу, маркетиншким активностима, плановима за будућност – визија пословања.

    Ученици су могли да, постављањем питања, сазнају више о околностима у вези са вођењем самосталног посла.

    На предавању су биле присутне колегинице Дубравка Варађанин, Невена Месарош, Жана Зубанов и Емилија Јанков.

               

    Предметни професори,

    Вук Влашић/Јасна Грбић 

  • Матурски испит за редовне ученике школске 2017/2018. године

    РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ И МАТУРСКОГ ИСПИТА

    ЗА РЕДОВНЕ УЧЕНИКЕ ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

    У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ - од 01. до 13. јуна 2018. године

     

    преузми у pdf формату

     

    1. Седница ОВ 34 41 42 43 44 Четвртак, 31. 05.2018. у 14,00
    2. Прва седница Испитног одбора Четвртак, 31. 05.2018. (након ОВ)

                                                             

    Матурски испит: Сви ученици 4.степена  41 42 43 44

    Економски техничар, финансијски администратор, комерцијалиста-оглед и туристички техничаар

    3. Друга седница Испитног одбора за  41 42 43 44 Петак, 01. 06.2018. у 16,50
    4. Писмени из српског језика и књижевности Петак, 01. 06.2018. у 17,00

    Ученици класичног образовног профила 41  (економски техничар)
    5. Израда матурског практичног рада понедељак, 04.06.2018.
    6. Изборни предмети среда и петак,  06. и 08. 06.2018.
    7. Одбрана матурског практичног рада среда и петак,  06. и 08. 06.2018.

                      

    Ученици из профила који су преведени из огледа и ученици огледних одељења   42  43 44 (финансијски администратор, комерцијалиста-оглед и туристички техничар)
    8.

    44            Матурски практични рад –

    туристички техничари

    Конверзација на другом страном језику

    Понедељак и уторак,

    04.и 05.06.2018.

    уторак, 05.06.2018.

    9. Резултати матурског практичног рада среда, 06.06.2018.
    10. 43             Матурски практични рад-комерццијалиста-оглед

    Уторак,

    05.06.2018.

    11. Резултати матурског практичног рада

    среда,

    06.06.2018.

    12. Тест за проверу стручно -теоријских знања четвртак, 07.06.2018. у 11,00
    13. Резултати теста петак, 08.06.2018.
    14.

    42             Матурски практични рад-

    финансијски администратор

    Понедељак, 11.06.2018.
    15. Резултати матурског практичног рада

    уторак,

    12.06.2018.

    Завршни испит:     Трговац, одељење 34
    16. 34     Писмена и усмена одбрана завршног испита

    Понедељак и уторак, 

    11.и 12.јун 2018.

                      

    17. Трећа седница Испитног одбора за  34 41 42 43 44 Среда, 13. 06.2018.

    Школа задржава право на измене у случају потребе!

    У Кикинди, 21.05.2018.

    Директор  Школе

    Томислав Бартолић, професор

  • РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ РАЧУНОВОДСТВА

    mirkovmЕкономско трговинска школа из Зајечара је 4. и 5. маја 2018. године, била домаћин Републичког такмичења из Рачуноводства за ученике четвртог разреда - област економија. На такмичењу је учествовало 24 средњих стручних школа из Републике Србије.

    Организатор такмичења су Министарство просвете, науке и технолошког развоја, Заједница економских, правно - биротехничких школа, трговинских и угоститељских туристичких школа као и Економско трговинска школа из Зајачара.

    На овом такмичењу нашу школу представила је Маја Мирков ученица 4.2 одељења која је заузела 20. место Ученицу је за ово такмичење припремала професорица Зора Гавранчић. Ученицу је на такмичење водила професор економске групе Ивана Барачков. За професоре је организовано стручно предавање „Финансијско извештавање у новчаним токовима”. Предавање је одржао професор Економског факултета у Нишу др Дејан Спасић.

  • Извештај са Сајма професионалне оријентације

    32191548 10216824387790818 6103585892725686272 nphoto icon

     

     

     

    Ученици кикиндских средњих школа и представници привредних друштава и ове године су били учесници Сајма професионалне оријентације.

    Презентовали су своје активности у Хали спортова „Језеро“, 25.04.2018.год.