Филтер
  • Трка за срећније детињство

    Извештај са Трке за срећније детињство

     

          У организацији   СО Кикинда и АК Кикинда , 1.10.2016. године одржана је Трка за срећније детињство у којој су ,између 260 учесника , трчали и ученици наше школе. Подршку свим такмичарима  пружали су професори физичког васпитања.

          У категорији девојчица од првог до другог  разреда , друго место је освојила ученица  наше школе Наташа Јовичин, 1.2 , а у категорији ученица од трећег до четвртог  разреда, прво место  освојила је ученица Јелена Мирков, 4.2 .У категорији дечака од трећег до четвртог  разреда прво место  освојио је ученик Ђорђе Гавранчић, 3.1

    Честитамо! 

    У Кикинди 3.10.2016.             

     Професор Васа Микалачки

  • Ванредни ученици - распоред испита Децембар

    РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

    У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

    ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

    ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

     

     

     

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА - први разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Бицановић Весна 1. Екологија 21.12.2016. у 13:10
    2. Грађанско васпитање 22.12.2016. у 17:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КУВАР (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА - први разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Лалићевић Страхиња 1. Куварство 20.12.2016. у 13:30
      2. Професионална пракса 20.12.2016. у 13:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОНОБАР (први разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Сувачарев Драгољуб 1. Основи туризма и угоститељства 16.12.2016. у 15:40

     

     

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА - други разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    Радин Стефан 1. Хемија 16.12.2016. у 13:30
    2. Пословна информатика 19.12.2016. у 15:30
    3. Историја 21.12.2016. у 16:30
    4. Физика 22.12.2016. у 18:30
    1. Станкић Александра 1. Пословна информатика 19.12.2016. у 15:30
    1. Аћић Јелена 1. Хемија 16.12.2016. у 13:30
    2. Пословна информатика 19.12.2016. у 15:30
    1. Толмачев Игор 1. Историја 21.12.2016. у 16:30
    1. Кнежевић Снежана 1. Хемија 16.12.2016. у 13:30
    2. Пословна информатика 19.12.2016. у 15:30
    3. Историја 21.12.2016. у 16:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА - четврти разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Стојановић Соња

    1. Статистика (писмени)

    Статистика (усмени)

    19.12.2016. у 16:45

    20.12.2016. у 16:45

     

     

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: КОМЕРЦИЈАЛИСТА - ОГЛЕД (четврти разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања

     

     

    1. Лерик Александра

    1. Менаџмент 16.12.2016. у 16:45
    2. Маркетинг 19.12.2016. у 16:45
      3. Пословне финасије 20.12.2016. у 16:45

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВАЦ (први разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања

     

     

    1. Рачунарство и информатика 19.12.2016. у 15:30
    1. Секулин Душан 2. Физчко васпитање 20.12.2016. у 18:20
      3. Пословна комуникација 21.12.2016. у 17:30
      4. Грађанско васпитање 22.12.2016. у 17:30
    1. Пескар Клара 1. Познавање Робе 16.12.2016. у 13:30
    2. Пословна комуникација 21.12.2016. у 17:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (трећи разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Шибул Александра

    1. Рачуноводство (писмени)

    Рачуноводство (усмени)

    15.12.2016. у 15:40

    16.12.2016. у 16:45

    1. Енглески језик (писмени)

    Енглески језик (усмени)

    22.12.2016. у 16:00

    23.12.2016. у 13:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТЕХНИЧАР ОБЕЗБЕЂЕЊА (четврти разред)

    Презиме и име

    кандидата

    Назив испита Датум и време полагања

     

     

     

     

     

    1.  Попов Александар

    1. Борилачке вештине 15.12.2016. у 15:00

    2. Српски језик и књижевност (писмени)

    Српски језик и књижевност (усмени)

    16.12.2016. у 15:40

    22.12.2016. у 16:30

     

    3. Немачки језик (писмени)

    Немачкијезик (усмени)

    16.12.2016. у 14:00

    19.12.2016. у 16:30

    4. Основи кривичног права и криминалистике 20.12.2016. у 15:40
      5. Грађанско васпитање 22.12.2016. у 17:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – трећи разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Ђалински Данијела 1. Верска настава 15.12.2016. у 17:30

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА - трећи разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Јованић Душан

    1. Рачуноводство (писмени)

    Рачуноводство (усмени)

    15.12.2016. у 15:40

    16.12.2016. у 16:45

    1. Мојић Кристијан 1. Основи економије 16.12.2016. у 15:40

     

     

    ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: ТРГОВИНСКИ ТЕХНИЧАР (ДОКВАЛИФИКАЦИЈА – четврти разред)

    Презиме и име

    Кандидата

    Назив испита Датум и време полагања
    1. Мојић Кристијан 1. Грађанско васпитање 22.12.2016. у 17:30
    1. Арсић Јелена

    1. Рачуноводство (писмени)

    Рачуноводство (усмени)

    15.12.2016. у 15:40

    16.12.2016. у 16:45

    1. Средић Милана 1. Маркетинг 19.12.2016. у 16:45
    2. Право 20.12.2016. у 15:40
    3. Национална економија 21.12.2016. у 17:30
    4. Филозофија 22.12.2016. у 13:30
    5. Грађанско васпитање 22.12.2016. у 17:30

     

     

     

    Координатор за ванредне ученике,                                                                         Директор Школе,

    _______________________________                                                                 ________________________

            (Емилија Јанков, проф.)                                                                             (Томислав Бартолић, проф.)

  • НОВЕМБАР-МЕСЕЦ СОВА

    „НОВЕМБАР-МЕСЕЦ СОВА У КИКИНДИ”

     

    У циљу едукације ученика о совама и промоције Кикинде, као највећег станишта сова на планети и ове године је по пети пут обележен Новембар, месец сова у организацији Канцеларије за туризам Градске управе Кикинда. Велики број ђака је учествовало у различитим занимљивим активностима и промовисало сове на оригиналан начин. Централна манифестација је одржана 25. новембра у Центру за стручно усавршавање Кикинда.