Обавештење

1. Обавештавамо ученике да је у петак, 21.јуна, последњи наставни дан у овој школској години. Настава ће бити скраћена. Дужина часова ће износити 30 минута.
  2. Подела сведочанстава је у петак, 28.јуна у 9,00 сати по матичним учионицама. Ученици путници имаће обезбеђен бслатни аутобуски превоз.
  3. Упис у следећи разред је 29.августа такође у 9,00 сати.
  4. Свим ученицима желимо да истрају још ових неколико дана на настави, а онда да се одморе и уживају за време летњег распуста.
  5. Ученицима који се упућују на полагање поправног испита, саветујемо да преко лета уче, сваког дана по мало, а да у августу долазе на часове припремне наставе за поправни испит како би што лакше савладали градиво и положили испит.
  6. Нова школска година почиње 02.септембра у послеподневној смени (од 14,00 сати).