Распоред полагања матурског испита

 

ЕКОНОМСКО-ТРГОВИНСКА ШКОЛА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

Испит Разред и одељење Место одржавања Датум и време Презиме и име ученика Презиме и име ученика
Писмени испит из српског језика

41

42

42

43

медијатека,

биро 3,

биро 4,

трговачки кабинет

03.06. 2019.

од 16,45

до 19.45

Сви ученици наведених одељења Сви ученици наведених одељења
Израда практичног рада: Банкарско пословање

41

медијатека

05.06.2019.

од 8,00

до 11.00

Арађански Сања
Бабић Дејан
Бодирожа Ивана
Ђенић Милица
Ердељан Јована
Зарић Срђан
Иличин Јелена
Каракаш Јелена
Келемен Александар Саша
Ковачевић Драгана
Косанчић Ивана
Крстић Милана
Микалачки Јована
Растовић Владимир
Соколов Јована
Сремчев Ивана
Тодоровић Слађана
Ћирић Борис
Чубрило Ана

Израда практичног рада: Статистичко обухватање производње и промета

41

трговачки кабинет

05.06.2019.

од 8,00

до 11.00

Вујин Игор
Гавранов Горан
Добрић Ема
Кендереши Марина
Марков Радован
Мрђа Душан
Палатинуш Дијана
Палатинуш Хелена
Саравoлац Владан
Томаш Маја

Матурски практични рад

42

Два информатичка кабинета

06.06.2019.

Израда А компентенције

од 08.00- 9.30

пауза 15 минута

Израда Б компентенције од 9.45- 12.15

Сви ученици по распореду који направе наставници Сви ученици по распореду који направе наставници
Матурски практични рад 43 Биро 3 и 4

06.06.2019.

од 08.00 до 11.00 часова

Адамов, Драгана
Деметер, Бранислава
Живић, Никола
Зорић, Урош
Кљајић, Марина
Ковачевић, Виолета
Костић, Дејан
Милошев, Мирослава
Петковић, Дејан
Прунић, Јован
Стојановић, Вук
Шорш, Невена
Гламочак, Лука
Ђумић, Јелена
Живко, Игор
Козомора, Милица
Лисица, Јован
Митровић, Невена
Петровић, Зорана
Пиперски, Оливера
Пуача, Дејанa
Риђички, Здравко
Стојановић, Тамара
Танацков, Дуња
ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ
Пословна економија 41

06.06.2019.

у 10,45

Вујин Игор -
Пословна економија 41 медијатека

07.06.2019.

у 14,00

Бабић Дејан
Гавранов Горан
Добрић Ема
Ердељан Јована
Зарић Срђан
Каракаш Јелена
Кендереши Марина

Ковачевић Драгана
Марков Радован
Мрђа Душан
Палатинуш Хелена
Саравoлац Владан
Ћирић Борис
-
Монетарна економија и банкарство 41 Трговачки кабинет

07.06.2019.

у 14,50

Арађански Сања
Иличин Јелена
Келемен Александар Саша
Косанчић Ивана
Крстић Милана
Микалачки Јована
Растовић Владимир
Соколов Јована
Сремчев Ивана
Тодоровић Слађана
Чубрило Ана
Статистика 41 медијатека

07.06.2019.

у 18,20

Палатинуш Дијана -
Математика 41 Кабинет за математику

06.06.2019

у 11,30

Томаш Маја -
Математика 41 Кабинет за математику

07.06.2019.

у 18,20

Бодирожа Ивана Ђенић Милица
ОДБРАНА МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА
Банкарско пословање 41 медијатека

10.06.2019.

од 8,00

Арађански Сања
Бабић Дејан
Бодирожа Ивана
Ђенић Милица
Ердељан Јована
Зарић Срђан
Иличин Јелена
Каракаш Јелена
Келемен Александар Саша
Ковачевић Драгана
Косанчић Ивана
Крстић Милана
Микалачки Јована
Растовић Владимир
Соколов Јована
Сремчев Ивана
Тодоровић Слађана
Ћирић Борис
Чубрило Ана

Статистичко обухватање производње и промета 41 медијатека

10.06.2019.

од 14,50

Вујин Игор
Гавранов Горан
Добрић Ема
Кендереши Марина
Марков Радован
Мрђа Душан
Палатинуш Дијана
Палатинуш Хелена
Саравoлац Владан
Томаш Маја

ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА
Тест за проверу стручно теоријских знања 42 Учионица бр. 12

11.06. 2019.

од 11.00

до 14.00

Бајић Сава
Береш Ана
Бокан Јована
Гајски Алекса
Голић Миодраг
Гуцул Маријана
Докић Милан

Живко Роберт
Зорић Дуња
Јованов Анђела
Кекез Драгана
Лајић Марко
Лалић Бранка
Летонаи Анита

Тест за проверу стручно теоријских знања

42 Учионица бр. 13

11.06. 2019.

од 11.00

до 14.00

Маћош Невена
Месарош Марина
Микља Тања
Перишић Тијана
Сандић Уна
Сивачки Дуња
Скенџић Јасмина

Степанов Тамара
Ступар Љиљана
Тот Роланд
Чипчић Никола
Чолак Александра
Чолак Радмила
Шашић Оливера

Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 24

11.06. 2019.

од 11.00

до 14.00

Адамов, Драгана
Деметер, Бранислава
Живић, Никола
Зорић, Урош
Кљајић, Марина
Ковачевић, Виолета

Костић, Дејан
Милошев, Мирослава
Петковић, Дејан
Прунић, Јован
Стојановић, Вук
Шорш, Невена

Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 26

11.06. 2019.

од 11.00

до 14.00

Гламочак, Лука
Ђумић, Јелена
Живко, Игор
Козомора, Милица
Лисица, Јован
Митровић, Невена

Петровић, Зорана
Пиперски, Оливера
Пуача, Дејанa
Риђички, Здравко
Стојановић, Тамара
Танацков, Дуња

У Кикинди, 31.05.2019.

Секретар Испитног одбора,

Председник Испитног одбора

Катица Рајков, психолог Школе

Директор Школе,

Томислав Бартолић, професор

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА

За редовне ученике

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

         

Испит Разред и одељење Место полагања Датум Списак ученика

Израда писаног дела, практични рад

и презентација

34

Школа

Дом ученика

03.06.2019.

од 10,30;

12,00-15,00;

15,00-15,15

1. Грубин Слободан

2. Радосавчев Александар

3. Грошин Бора

4. Раушки Јелена

5. Станишин Ненад

6. Дачић Данијела

Израда писаног дела, практични рад

и презентација

34

Школа

Дом ученика

04.06.2019.

од 10,30;

12,00-15,00;

15,00-15,15

1. Станков Филип

2.Милошев Николина

3.Росић Дуња

4.Ђуранки Анабела

5.Катаи Александар

6.Станојевић Никола

Израда писаног дела и услуживање и обрачун услуге

34

Школа

Дом ученика

03.06.2019.

од 10,30;

од 14,15

1.Сили Антониа

2.Силађи данијел

3.Шкодрић Ивана

4.Рац Мара

5.Бањац Милош

6.Лисица Јелена

Израда писаног дела и услуживање и обрачун услуге

34

Школа

Дом ученика

04.06.2019.

од 10,30;

од 14,15

1. Богосављев Стефан

2. Јесић Никола

3. Милошев Димитрије

4.Срдић Мина

5.Тенкеш Предраг

У Кикинди, 31.05.2019.

            Секретар Испитног одбора,                                                                                                 Председник Испитног одбора

            Катица Рајков, психолог Школе                                                                                         Директор Школе, Томислав Бартолић, професор  

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

За ванредне ученике

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

         

Испит Разред и одељење Место полагања Датум Списак ученика
Писмени испит из српског језика ванредни ученици

медијатека

03.06. 2019.

од 16,45

до 19.45

Арсин Душица

Бицановић Весна

Ђалински Данијела

Израда практичног рада: Банкарско пословање ванредни ученици медијатека

05.06.2019.

од 8,00

до 11.00

Арсин Душица

Бицановић Весна

Ђалински Данијела

Изборни предмет: Монетарна економија и банкарство ванредни ученици Трговачки кабинет

07.06.2019.

у 14,50

Арсин Душица

Бицановић Весна

Ђалински Данијела

Банкарско пословање ванредни ученици медијатека

10.06.2019.

од 8,00

Арсин Душица

Бицановић Весна

Ђалински Данијела

У Кикинди, 31.05.2019.

Секретар Испитног одбора,                                                                                                                         Председник Испитног одбора

Катица Рајков, психолог Школе                                                                                                                 Директор Школе,

__________________________________                                                                                                    Томислав Бартолић, професор

_________________________________  

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА - ДОПУНА

За ванредне ученике

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

Кулинарски техничари

         

Испит Разред и одељење Место полагања Датум Списак ученика
Писмени испит из српског језика ванредни ученици

медијатека

03.06. 2019.

од 16,45

до 19.45

Кузманов Бранислава

Зарић Бранислава

Матурски практичан рад – Израда: плана рада (теза),

извршавање радног задатка и усмена одбрана рада

ванредни ученици

Школа

Дом ученика

04.06.2019.

од 10,30;

12,00-15,00;

15,00-15,15

Кузманов Бранислава

Зарић Бранислава

Изборни предмет: Туристичка географија ванредни ученици

Учионица бр.19

(кабинет за географију)

06.06.2019.

У 11,30

Кузманов Бранислава

Зарић Бранислава

У Кикинди, 31.05.2019.

Секретар Испитног одбора,                                                                                                                         Председник Испитног одбора

Катица Рајков, психолог Школе                                                                                                                 Директор Школе,

__________________________________                                                                                                    Томислав Бартолић, професор

_________________________________