„ФЈУЧЕРСИ“ ЗА ДАН ЗАЉУБЉЕНИХ

velika

На иницијативу чланова певачке групе и бенда Економско – трговинске школе организован је концерт 14. 02 2019. у фискултурној сали Школе, за време 7. часа, поводом Дана заљубљених.

Чланови певачке групе и бенда „Фјучерси“ су се вредно припремали за овај наступ, потрудили су се да украсе фискултурну салу у духу овог посебног дана и улепшају ученицима Дан заљубљених.

Чланови певачке групе и бенда који су наступили на концерту су: Коцкар Ивана из 1.1, Симић Јасмина из 1.4, Голушин Јована и Габор Николета из 2.1, Салкаи Андреј из 2.3, Бачкуљин Душан, Балог Милош и Гомбош Викторија из 3.1, Савић Јелена и Јаначковић Викторија из 3.2, Невена Милованов, Рогљачин Никола и Терзин Неда из 3.3 и Ђумић Јелена из 4.3.

Извештај поднеле,

Јасна Грбић, проф. и Ивана Којић, проф.