НАСТУП ПЕВАЧКЕ ГРУПЕ И БЕНДА НА НОВОГОДИШЊЕМ ВАШАРУ

IMG62679

Канцеларија за туризам Града Кикинде организовала је Новогодишњи вашар од 24. до 31. 12. 2018. године, у оквиру којег је уприличен музички програм сваког дана испред Градске управе. Осим бендова, хорова и оркестара нашег града, наступала је и певачка група и бенд Економско – трговинске школе.

Певачка група и бенд Економско – трговинске школе „Фјучерси“ је, на позив Канцеларије за туризам града Кикинде, наступила на Новогодишњем вашару 26.12.2018. године у 16 часова. Чланови певачке групе и бенда који су наступили на концерту су: Коцкар Ивана из 1.1, Симић Јасмина из 1.4, Голушин Јована и Габор Николета из 2.1, Салкаи Андреј из 2.3, Бачкуљин Душан, Балог Милош и Гомбош Викторија из 3.1, Савић Јелена и Јаначковић Викторија из 3.2, Невена Милованов, Рогљачин Никола и Терзин Неда из 3.3 и Ђумић Јелена из 4.3. Ученике су припремале професорице Јасна Грбић и Ивана Којић.

Похваљујемо све ученике због вредног рада и одличног наступа.

Јасна Грбић и Ивана Којић