ФИМЕК награђује знање традиционално

За сада се позивају само заинтересовани ученици-матуранти, да се пријаве код психолога. За случај више заинтересованих ученика, на нивоу школе ће се обавити предтакмичење а, троје ученика са највише поена, представљаће школу на овом такмичењу.

Учешћем на овом такмичењу ученици стичу искуство које ће им бити драгоцено приликом полагања пријемног испита.

Додатне информације

Допис декана

Информације о наградним играма на друштвеним мрежама

Образац за пријаву

1.     Обавештавамо матуранте да ће и ове године Факултет за економију и инжењерски менаџмент из Новог Сада, скраћено ФИМЕК, после 20.јануара организовати такмичење „ФИМЕК награђује знање традиционално“. Такмичење подразумева учешће екипе од три ученика који представљају школу, а питања су из општег знања и информисаности. На такмичењу учествују школе из Војводине, у једном дану такмичи се 5 школа, а првопласирана школа улази у други ниво такмичења. Детаљније о такмичењу и наградама које освајају победници, можете прочитати на сајту школе.