Извештај са манифестације „Совембар“ – месец сова

петак, 23.11.2017.

Кикинда је највеће зимовалиште сова утина на планети, а група орнитолога ове године успела је да изброји чак 238 малих ушара у граду.Поводом ових слатких , малих, створења крајем новембра одржана је 7. по реду манифестација „Совембар“ – месец сова, у организацији Канцеларије за туризам.

У петак, 23.11.2017.год, у спортском центру „Партизан“основне и средње школе су обележиле „Совембар“ кроз различите програме. Ученици економско-трговинске дали су свој допринос манифестацији:

−испред штанда наше школе  посетиоце су забављали ученици образовног профила туристичко-хотелијерски техничар  кроз игру меморије „пронађи две исте сове и освој слатку награду“,

−слатку награду, слаткиш од дуње - китникез су нудили ученици образовног профила кувар/конобар

−у оквиру радионице сваки посетилац нашег штанда требало је да изабере камен и на њему нацрта сову,

−школски бенд и певачки хор  отпевали су  две песме и

−посетиоци су уживали у беседама ученика победника на школском такмичењу из основа реторике и беседништва: Иване Косанчић, Маје Томаш, Кристине Хајду и Горана Гавранова.

Захваљујемо  посетиоцима, ученицима који су представљали школу и професорицама које су им у томе помогле Љиљани Салкаи, Јасни Грбић, Ивани Којић, Ержебет Леринц, Ивани Барачков и Наташи Крстић

Извештај поднели:

проф. Ивана Барачков,

проф. Наташа Крстић,

проф. Јасна Грбић,

проф. Ивана Којић,

проф. Ержебет Леринц

Извештај са манифестације „Совембар“ – месец сова

петак, 23.11.2017.

испред штанда наше школе посетиоце су забављали ученици образовног профила туристичко-хотелијерски техничар кроз игру меморије „пронађи две исте сове и освој слатку награду“,

школски бенд и певачки хор отпевали су две песме и

Захваљујемо посетиоцима, ученицима који су представљали школу и професорицама које су им у томе помогле Љиљани Салкаи, Јасни Грбић, Ивани Којић, Ержебет Леринц, Ивани Барачков и Наташи Крстић