РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ

 

Испит Разред и одељење Место одржавања Датум и време Презиме и име ученика
Писмени испит из српског језика

41

41

42

42

43

44

44

нова

медијатека,

информатички к.бр.1,

информ. кабинет бр.2,

трговачки кабинет,

биро 3,

биро 4

01.06. 2018.

од 17,00

до 20.00

Сви ученици наведених одељења
Израда практичног рада: Банкарско пословање

41

трговачки кабинет

04.06.2018.

од 12.20

до 15.20

Величковић Данијела

Галић Момчило

Демировић Бранко

Дражић Алекса

Жеравица Милан

Јелача Милица

Јованић Ана

Јурошевић Милица Лукић Дејан

Петровић Лука

Сабо Ненад

Сарић Данило

Станковић Наташа

Турудија Сара

Ћопков Ивана

Израда практичног рада:

Финансијско пословање у предузећу

41

трговачки кабинет

04.06.2018.

од 12.20

до 15.20

Бајкин Небојша
Израда практичног рада: Статистичко обухватање производње и промета

41

медијатека

04.06.2018.

од 12.20

до 15.20

Бањац Жељана

Будач Ивана

Булић Ивана

Бурић Јелена

Гавранчић Ђорђе

Катић Флора

Киш Александра

Мићин Дијана

Радак Мартина

Татомир Весна

Родић Јована

Ротаров Милана

Рац Сабо Марија

Матурски практични рад

44

Два информатичка кабинета

први задатак

04.06.2018.

 08.00 - 10,30

Сви ученици по распореду који направе наставници
Матурски практични рад

44

Два информатичка кабинета

други задатак

05.06.2018.

08.00 - 9,30

Сви ученици по распореду који направе наставници
Конверзација на страном језику

44

Трговачки кабинет и медијатека Од 9,00 Сви ученици по распореду који направе наставници
Матурски практични рад 43 Биро 3 и 4

05.06.2018.

од 08.00 до 11.00 часова

Сви ученици по распореду који направе наставници
Матурски практични рад

42

Два информатичка кабинета

11.06.2018.

Израда А компентенције

од 08.00- 9.30

 пауза 15 минута

 Израда Б компентенције од 9.45- 12.15

Сви ученици по распореду који направе наставници
Изборни предмети
Пословна економија 41 медијатека

06.06.2018.

 у 14,00

Бањац Жељана

Будач Ивана

Булић Ивана

Гавранчић Ђорђе

Катић Флора

Киш Александра

 Мићин Дијана

Родић Јована

Татомир Весна

Маркетинг 41 медијатека

06.06.2018.

у 14,00

Бурић Јелена

Радак Мартина

Ротаров Милана

Рац Сабо Марија

Монетарна економија и банкарство 41 Трговачки кабинет

08.06.2018.

у 12,20

Јелача Милица

Јурошевић Милица

Пословна економија 41 медијатека

08.06.2018.

у 10,45

Бајкин Небојша

Величковић Данијела

Галић Момчило

Демировић Бранко

Дражић Алекса

Жеравица Милан

 Лукић Дејан

Петровић Лука

Сабо Ненад

Сарић Данило

Станковић Наташа

Турудија Сара

Ћопков Ивана

Математика 41 Кабинет за математику

08.06.2018.

у 8,50

Јованић Ана
Одбрана практичног рада
Банкарско пословање 41 медијатека

06.06.2018.

од 8,00

Величковић Данијела

Галић Момчило

Демировић Бранко

Дражић Алекса

Жеравица Милан

Јелача Милица

Јованић Ана

Јурошевић Милица Лукић Дејан

Петровић Лука

Сабо Ненад

Сарић Данило

Станковић Наташа

Турудија Сара

Ћопков Ивана

Финансијско пословање у предузећу 41 медијатека

06.06.2018.

од 8,00

Бајкин Небојша
Статистичко обухватање производње и промета 41 медијатека

08.06.2018.

од 12,20

Бањац Жељана

Будач Ивана

Булић Ивана

Бурић Јелена

Гавранчић Ђорђе

Катић Флора

Киш Александра

Мићин Дијана

Радак Мартина

Татомир Весна

Родић Јована

Ротаров Милана

Рац Сабо Марија

Тест за проверу стручно-теоријских знања
Тест за проверу стручно теоријских знања 42 Учионица бр. 12

07.06. 2018.

од 11.00

до 14.00

Анушић Александар

Баркоци Леон

Барбер Дражен

Влаховић Теодора

Војиновић Јована

Вученовић Јована

Голић Јелена

Ђуричин Александра

Ердељан Теодора

Зималетин Тамара

Јаконић Јована

Караџин Мартин

Качавенда Јована

Тест за проверу стручно теоријских знања 42 Учионица бр. 13

07.06. 2018.

од 11.00

до 14.00

Кебић Сања

Кецман Тамара

Лаковић Срђан

Миланков Ђорђе

Мирков Маја

Мирковић Марјана

Олах Јована

Оштрић Огњен

Пајић Драган

Сабо Роберт

Салкаи Јелена

Узелац Дејана

Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 24

07.06. 2018.

од 11.00

до 14.00

Анђелић Милан

Баштованов Немања

Бодо Стефан

Божић Горан

Босанчић Огњен

Влаховић Вук

Драгић Јока

Живојинов Нина

Ивановић Ивана

Илијин Гордана

Маљковић Емилија

Тест за проверу стручно теоријских знања 43 Учионица бр. 26

07.06. 2018.

од 11.00

до 14.00

Никић Радован

Остојић Милан

Пекија Јелена

Попов Милан

Путник Ивана

Радаковић Немања

Раказов Милица

Селак Немања

Симић Кристина

Талпаи Анита

Шебек Ања

Тест за проверу стручно теоријских знања 44 Учионица бр. 37

07.06. 2018.

од 11.00

до 13.00

Бабичић Јована

Бајић Александра

Балабан Милица

Божин Лука

Вокић Босиљка

Гајић Тамара

Карановић Марина

 Коман Давор

Куцоровски Анастазија

Милић Немања

Милошев Маја

Мишков Мирјана

Новаковић Анђела

Тест за проверу стручно теоријских знања 44 Учионица бр. 39

07.06. 2018.

од 11.00

до 13.00

Попаживанов Стефан

Попов Кристина

Протић Лидија

Радин Маша

Ракочевић Емилија

Резнић Тијана

Сувајџин Марија

Такачев Хелена

Татомир Олгица

Тодоровић Тамара

Божо Симона

Шили Давид

 

У Кикинди, 31.05.2018.

Секретар Испитног одбора,

Председник Испитног одбора

Катица Рајков, психолог Школе

Директор Школе,

Томислав Бартолић, професор