Дан Eкономско-трговинске школе

unnamed 1 photo icon

У суботу, 08.04.2017. године, прослављен је Дан Економско-трговинске школе у Народном позоришту.

Након директорове поздравне речи и уручења награда и захвалница, наступиле су беседнице, Неда Сарић и и Јелена Мишкељин, говорећи своје награђене беседе.

Програм прославе је затим настављен наступом ученика, чланова драмске секције Економско-трговинске школе, под вођством Душице Јованов, Љубице Колунџић и Јелене Петровић, и адаптацијом „Женских разговора“ Душана Радовића. Глумци су успели да измаме смех и аплауз публике током представе и позитивне критике после представе.

Својим ентузијазмом, талентом и креативношћу ученици: Јована Соколов (2.1), Гордана Грађин, Анабела Шанта, Милан Пашић (4.3), Наташа Станковић (3.1), Анита Талпаи, Нина Живојинов (3.3),  Јелена Мирков, Наталија Грбић (4.2) и Марко Крнић (1.1), успели су да дочарају увек актуелну тему мушко-женских односа. Њима су иза сцене помогли: Милица Раказов (3.3), Дуња Ковачевић (1.1), Ема Добрић и Сања Арађански (2.1), а водитељка програма била је Жељана Бањац (3.1).

Након представе одржан је концерт. Приредба је имала хуманитаран карактер у циљу финансијске помоћи нашој ученици Јелени Такић.

Душица Јованов, професорка